О Нас

Фото, відгуки та вартість, орендувати недорого – Путівник Travello.com.ua. Ціни на проживання в Затоці починаються від 280 грн за ніч. Доба проживання в Затоці котуватиме доволі дорого, в залежності від місця розташування зручностей і сезону. У спекотний сезон успіхом користуються готелі з басейном, але їх потрібно бронювати завчасно.

Туристів також запрошують на морську риболовлю. Всі бажаючі можуть урізноманітнити свій відпочинок у Затоці в ході прогулянки по Дністровському лиману на теплоході. Також проводяться екскурсії із Затоки в Одесу, Білгород-Дністровський, Шабо. Попит на відпочинок у Затоці зростає з кожним роком. Сюди їдуть на відпочинок жителі всіх областей України та сусідніх країн.

Будьте впевнені, що на відміну від інших елітних баз відпочинку, на «Дачі» ви отримаєте той же якісний сервіс, тільки за невеликі гроші. А море і чисте повітря доступні всім відпочиваючим в однаковій кількості. Звичайно ж наш Готель «Ірина» може запропонувати цілий ряд додаткових послуг. Тут налічується понад 50 % всіх видів птахів, які живуть на території України. На території заказника росте понад 500 різних рослин серед яких багато рідкісних видів і водяться рідкісні комахи.

Розташований на пляжі GoodZone в 37 метрах від кромки моря. З усіх 24 номерів відкривається приголомшливий вид на море і затоку. Готель GRAND розташований у Затоці, за 43 подорожі км від Одеси. На його території є 2 відкриті басейни, дитячий майданчик і місце з приладдям для барбекю.